ekrani bozdum mu?

mac ekraninin ortasinda leke gibi bir sey vardi, parmagimla bastirmadan silip cikarmak istedim ama bu defa resimdeki gibi daha buyuk bir iz kaldi. simdi bezle silsem de cikmiyor. benzer bir iz sol alt kosede de var. sizce ekrani bozdum mu?

yok hocam iz kalmış. önce ıslak mendille çok az nemlendir sonra cam bezi ile hafif bastırarak sil ama hızlı hızlı sil. bez biraz ısınsın (şaka değil). hiçbir leke kalmaz.

  • himmet dayi  (25.09.22 14:48:16)
hayır iz sadece. laptop temizleyici sprey ve bezlerle silebilirsin. parmağını ekrana değme sakın. geçici iz kalır gereksiz.
ıslak mendille silme o da leke bırakır.

  • jelly bear  (25.09.22 14:59:18 ~ 14:59:37)