Arkadaşlar haşimato panik atak gibi belirtiler verir mi acaba?

2 kez panik atak tarzı şeyler yaşadım. Kalp çarpıntısı titreme ve migrenle gelen baş ağrısı. 2.kez yaşadığımda hemen sabahına psikyatriste gittim reglimin ilk günü olduğu için kendimi pek tutamadım ve durumu anlatırken ağladım doktorda bana xanax ve eferox ilaç yazdı. ben bu ilaçları alamadım o gün akşam eve gelincede nörolog doktorunun migren için verdiği laroxyl 10 mg içtim ve gerçekten beni güzelce uyuttu baş ağrım gitti. Böyle olunca laroxyl 10 mg gibi bir ilaçla uyuyabiliyorsam neden xanax gibi ağır bir ilaç kullanayım diyerek ilaçları almadım.
haşimato hakkında video yapan youtube videosu gördüm video sahibinin durumu benimkini andırıyordu. doktor çarpıntıların sebebi olarakta haşimatoyu söylemiş dideral adlı bir hapla oldukça rahatladığından bahsetti.
ben de dedim acaba ben de benzer bir durum olabilir mi? fikirleriniz nedir? doktor olarakta fevzi balkan adında bir hekim buldum biraz tuzlu ama yinede sağlık için giderim iyiyse. bu arada bir ay sonra yurtdışına gideceğim bununda üzerimde bir stresi var.

Hashimoto müthiş çarpıntı yapar. Ama ilaç kullanıyorsanız ve hormon seviyeniz normal sınırlar içindeyse sebebi illaki tiroidiniz olmayabilir.

  • kobuzchu kiz  (25.09.22 14:47:05)
ilaç kullanıyorum ama uzun zamandır bir Endokrinologa görünmedim sadece arada sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım. çarpıntı başlayınca stres oluyorum mideme de vuruyor ee zaten migrende var mükemmel bir kombo oluyor.

  • kayanyıldız  (25.09.22 14:50:28)
özellikle yatağa girdiğimde başlıyor gibi.

  • kayanyıldız  (25.09.22 14:50:47)