[]

profesyonel crossfit kadın sporcuların belleri niye dümdüz?

Karın kasları gayet belirgin, yağ oranları düşük, kas yüzünden desen; fitness modeller gayet ince belli. Tesadüf mü?

İnce belli crossfitçiler var ama nadir: www.instagram.com


 
genetik faktörler, zaten bu tarz sporların içine girince bel hattı çay bardağı gibi değil düz bir şekilde şekillenip hatlaşmaya başlıyor. diğer bir dille kalın belli.


  • evimin paspasi  (23.09.22 20:10:01) 
Genetik yatkınlık etkisi +1

Bi diğer faktör de yaptıkları egzersizler karın, oblik, bacak kaslarını çok fazla çalıştırıyor. öyle olunca fazla büyüyor bu kaslar. Tırmanışçı kadınlar da üçgen vücut olur mesela. Onların da omuzları, kolları ve sırtları aşırı çalışıyor çünkü.
  • otonomo  (23.09.22 20:38:01 ~ 20:38:31) 
Fazla testesteron ve ağır halter çalışmaları


  • hasmetizm 2046  (24.09.22 10:56:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.