mi box için tarayıcı aranıyor!

öncelikli amaç film izlemek. mi box'ta kurulumu kolay olan işlevsel bir tarayıcı yok mu?

Birkaç yıl oldu ama Puffin kullanıyordum. İşler değişmediyse halen işe yarar olmalı.

"Kurulumu kolay" kısmını hatırlamıyorum. APK alıp mı yüklemiştim yoksa markette var mıydı ona emin değilim.
  • michael_knight  (23.09.22 18:14:18)
firefox?

  • zalbarath  (23.09.22 18:23:33)
Markette firefox'un android tv için olanı var. tv browser'ları arasında en düzgünlerinden biri.

  • hedep  (23.09.22 18:49:38)
firefox bulamadım. puffin de ücretli sanırım. işe yarar bir tarayıcı yoksa mi boxın pek anlamı da kalmıyor.

  • vasatov  (23.09.22 19:20:30 ~ 19:28:20)
m.apkpure.com

apk'sini kurmayi dene istersen. ublock origin eklentisini de oneririm reklamlari engellemesi icin. diger reklam engelleyicilere gore daha hafif
  • zalbarath  (23.09.22 19:30:07 ~ 20:33:31)
apk sını nereden buluyor ve nasıl kuruyoruz acaba. bu konuda bilgim yok.

  • vasatov  (23.09.22 19:49:10)
linkteki dosyayi indirip flash bellege at. flash bellegi mi box'a tak. daha sonra mi box'ta dosya yoneticisinden bu dosyayi ac kursun.

ya da mi box'ta su an bir tarayici varsa link adresini tarayicidan gir dosyayi indir acip kur.

windows'taki .exe dosyasi gibi dusunebilirsin.
  • zalbarath  (23.09.22 20:23:59 ~ 20:28:44)
android dünyasını hiç bilmediğim için sormam gerek: bu apk'yı bir şekilde mibox a atıyoruz ama öncesinde firefox appi de ayrıca kurulmuş olmalı diye anlıyorum öyle mi? eğer öyleyse ben mibox üzerinden google store da firefox uygulamasını bulamadım.

  • vasatov  (23.09.22 20:31:35)
magazadan kurmaya gerek yok ekstradan, apk kurdugunuz zaman. ama magazada olmamasi dusundurdu belki cihazla cok uyumlu degildir.

magazada hangi tarayicilar var. edge, chrome, opera, brave falan var mi bunlarin temeli ayni isinizi gorur bunlar da
  • zalbarath  (23.09.22 20:38:00 ~ 20:41:19)
firefox yok ama farklı isimlerde tarayıcılar var. jio diye bir tarayıcı kurdum herhangi bir ek programsız çalışıyor şimdilik.

  • vasatov  (23.09.22 21:30:28)
Firefox var aslında aptoide diye bir ek market var google play'in yanı sıra orada var güzel firefox ücretsiz.

Şöyle kurulumu da Google Play'den File Commander uygulamasını indirin. Dosya yöneticisi bununla indirdiğiniz apk'yı usb ile kurabilirsiniz. Hatta ftp de destekliyor size bir link veriyor telefon ya da bilgisayar browser'ından o linke gidince dosya transferi yaptırıyor telefona apk'yı indirip bu özellik ile atabilirsiniz bilgisayar falan uğraşmadan hiç.

en.aptoide.com apk'sı da burada en tepede qr kod ya da link ile indirebilirsiniz telefonunuza.
  • hedep  (24.09.22 02:16:54)