[]

kaliteli sneaker yapan markalar

kullanıp memnun kaldığınız casual sneaker yapan markalar nelerdir? kadın-erkek fark etmiyor.
 
Beymen Club aldım geçen gün. Çok sade ama epey kaliteli. İçi dışı deri. Adidas, Nike gibilerinin içi kumaş olduğu için çok iyi değil ve kolay yıpranıyor.


  • himmet dayi  (23.09.22 14:09:21) 
Tommy kesinlikle değil demeye geldim. Sıfır konfor, dandik malzeme, pişman oldum resmen.


  • Bruce  (23.09.22 14:33:20) 
Hotiç aldım 3 senedir eskimedi. Çok kaliteliymis.

Derimod aldım o da bayağı şık. Gerçek deri oldukları için oldukça sağlamlar
  • westblack  (23.09.22 14:37:17) 
Camper.


  • Mcfly  (23.09.22 17:57:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.