[]

Balayı için hangi ada

Bir ada otelinde balayı yapılacak olsa hangi adada yapılmasını tavsiye edersiniz? İstanbuldan araçla gidilecek. Teşekkürler:)
 
öncelikle Allah mutlu mesut etsin.

Minimum Malta isterdim ben olsam :)

Yine ben olsam ben mi sürüyorum mesela orası da önemli olurdu çünkü tatilde yorulmak istemezdim. Tabi bir e serisi mercedes varsa sorun yok ama ilk aklıma gelen bozcaada oldu. Kazasız sürüşler dilerim.
  • baldan kaymak  (23.09.22 11:58:11 ~ 11:58:39) 
Midilli


  • peki madem  (23.09.22 12:02:02 ~ 12:02:16) 
bozcaada icin hava soguk bence. kekova da benden gelsin


  • ala09  (23.09.22 13:33:06) 
valla arabayla gidelim yazmışsın ama bu mevsimde balayı ancak kıbrıs'ta yapılır. bozcaadada falan soğuktan dışarı çıkamazsınız muhtemelen.


  • roket adam  (23.09.22 13:50:01) 
Rodos'a gidin feribotla en makulu o. ya da kıbrıs. Ama araçla gitme ısrarını anlamadım. Araçla gidilecek adalar ege adaları, onların da rüzgarlı dönemleri başladı.


  • anten  (23.09.22 17:47:47) 
vize problemi yoksa yunan'a kacarim. Sakiz guzeldir mesela.


  • cooperr  (23.09.22 19:02:37) 
Kasımda Büyükada'ya gitmiştik, güzel konsept bir otelde adada sonbahar manzarasıyla hoş bir balayı olur. Mutluluklar dilerim.


  • curukturpkokusu  (23.09.22 19:25:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.