[]

Nasıl oluyor da Hepsiburada ile Apple Store arasında fiyat farkı oluyor?

Merhabalar

www.apple.com

www.hepsiburada.com

Garantisi vs. hepsi var görünüyor hepsiburada ürününde de. Burada bir şey olabilir mi? 5.5K fiyat farkı var.

Nedir bunun temel nedeni?

 
bu yeni değil ki?
hepsiburada stoğunu zamdan önce yapmıştır zaten. genelde hepsiburada amazon vs appledan ucuza satar hep.

  • jelly bear  (23.09.22 11:51:10) 
Arcelik bosch samsung vs gibi ureticilerin web sitesindeki fiyatlar da yuksektir hep. Liste fiyatindan koyarlar. Diger turlu uretici en ucuz satacaksa bayiler ne diye ugrasip adamin malini satsin.


  • brkylmz  (23.09.22 12:00:04) 
üretici kendi sitesinde her zaman pahalıya satar. yoksa aynı fiyata satarsa kim alır bayiden ? kendi bayilerini de düşünmek zorunda. hepsi ile satış hacmine göre fiyat anlaşması var. sırf garanti olsun diye kendi sitesinden fiyat pahalı olmasına rağmen satın alacak azımsanmayacak çok insan var bu arada. o yüzden oradan da satıyor.


  • delidir yakalayin  (23.09.22 12:08:10) 
firmalar bayilerini ezmezler. perakende satışa çok yönelirse bayisiz kalır. indirimleri bayi kanalıyla uyguladıklarında kendileri de mallarını değersizleştirmemiş olacaklarından bazen özellikle bunu da seçerler.


  • Mihendiss  (23.09.22 16:11:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.