[]

Hangi internet aboneliği?

10 gün sonra ofis internetimin taahhütü bitecekmiş. Açıkçası ayda 7-8 gün uğradığım ofise 150-200tl internet faturası ödemek saçma geliyor, ne bağlatmamı önerirsiniz? Yani gittiğimde telefona bile bağlanabilirim sanki ama bilemiyorum önereceğimiz uygun fiyatlı birşeyler vardır belki.

Teşekkürler


 
hepsi bu fiyatlarda. telefonun internet paketini yükseltip ondan bağlanmak çözüm olabilir belki.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (23.09.22 11:47:40) 
vodafone red'lerde 50gb'a kadar paketler var. onlara bir bakın.
ayrıca yine vodafone ev interneti sanırım piyasadaki en ucuz internet. 60-70tl civarında.

not: indirimsiz fiyatı 400tl gibi bir şey, 12 ay taahhütte bahsettiğim fiyata düşüyor. ben 50mbitlik tarife aldım. sık sık kesinti yaşadım ve sonra 20mbit'e düşürdüler internetimi. bu sebeple iptal etmek istedim.

ancak sürekli kullanmayacaksanız sizin için uygun olabilir bu.
  • biseysorcaktim  (23.09.22 12:51:45) 
Kablo TV varsa onun en ucuzları olabilir

Yoksa internet kutusu netspeed milleni ya da turknet gibi alternatiflere bakın derim
  • hoot  (23.09.22 17:25:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.