[]

Lazer epilasyon zararları

Ne gibi zararları var?
 
bıraktığın an kıllar eskisiden çok daha fazla olarak geri geliyor. başka da bir zararını görmedim. (daha ne göreceksem)


  • yazar yazmaz yazan yazar  (23.09.22 08:06:48) 
üstteki yoruma katılmıyorum. Fazla olarak geri gelmesi belki kişiden kişiye değişiyordur. Yapılırken hissedilen acı hariç bir zararına şahit olmadım.


  • alaimisema  (23.09.22 08:57:08) 
hicbir zararina sahir olmadim ben de. Hayatimda yaptigim en mantikli, parasina degen, akillica ve hayat kalitemi arttiran kararlardan biri oldu.

Cok cok cok hassas tenliyseniz ilk birkac seansta cildiniz biraz gunes yanigi gibi yanabilir. Yanmayabilir de. Ben hayatimda ilk defa 16-17 yasindayken gittim ve hani favori mi ne denen kulagin onundeki saclara yaptirdim. O kisim kizarmisti ve dedigim gibi gunes yanigi seklinde acidi biraz belki bir gun belki iki gun. Daha sonra vucudumun diger kisimlarinda seans bittikten sonra devam eden hicbir olumsuz etki olmadi.
  • sopiro  (23.09.22 09:07:41) 
+1 sopiro
koltuk altı için terlemenin artması olabilir en fazla

  • eja  (23.09.22 09:26:49) 
20 yıl önce yaptırdım ölmedim :)


  • photo85  (23.09.22 11:04:56) 
İlk yazara katılmıyorum. Belki ipl için geçerlidir bilemem. Ama o da lazer epilasyon sayılmıyor.

Hmm, koltuk altında kılların içinde bulunduğu gözenekler boşalınca terleme miktarınız artıyor. ama rolon ile aşıyorum ben bu sorunu.
  • zimbirik  (23.09.22 12:09:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.