[]

pazar gunu ankara hızlı trende son dakika bilet satislari?

arkadaslar bu pazar degil, diger pazar gunu aksam ankara hızlı tren biletlere baktım, yer kalmamış!

bi arkadaşım trenin kalkisina 10 dk kala gelmeyenler icin bilet satisi oldugunu söyledi, boyle bir sey var mi? gelmeyenler oluyormus epey ve bilet bulmak kolaymış.

pazar 19.45 veya önceki seferde gözümüz. bu yöntemi bilen var mi?

 
duymadım. trenin kalkmasına 5 dakika kala bile gelsen binersin.. sen perondayken senin biletini mi iptal edeceklermiş?


  • jepa  (22.09.22 22:52:32) 
öyle bişey yok ama son günlerde millet biletini açığa alıyor o yüzden dolu gördüğün treneçok yakın bir zamanda boş yer bulunabiliyor. Ara ara kontrol edin.


  • nhk ni youkosu  (22.09.22 23:08:17) 
bir defasında resmen son saniyede yetiştim. üst baş aramasıyla falan uğraşmadan apar topar geçirip en yakın vagondan bindirdiler sonra hemen hareket etti tren. yetişemesem de yanacaktı biletim. belli bir saat kalana kadar açığa alınabiliyor onu kastetmişlerdir bence ama garantisi yok onun da.


  • nrmnm  (22.09.22 23:23:43) 
Açığa alınan ya da rezervasyon yapıldıktan sonra zamanında alınmayan biletlerin yeri boşalıyor. Ara sıra kontrol edin +1


  • kobuzchu kiz  (22.09.22 23:33:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.