[]

Yemekli davetlerde napıyorsunuz?

Sonuçta tuvaletiniz gelmeden tuvalete gitmiyorsanız acıkmayınca yemeğe gtmek de saçma. Ama nasıl bir adetse biriyle görüşmek buluşmak için yemek organize ediliyor. Ben gerek iş gerek sevgili olacak kişiyle buluşmalarda rahat edemiyorum çünkü görev gibi geliyor sanırım. Sizde durum nedir?
 
yemekli davetlerin saatleri belli, kahvaltı, öğlen, akşam kendimizi ona göre ayarlıyoruz

bunun yanında sevmek zorunda değilsin, arkadaşından ya da başkasından yemekli buluşma önerisi gelirse sen de bunu çay kahve buluşması düşündüğünü öneri ve saatiyle birlikte iletirsin :)
  • freebird5406_2  (22.09.22 20:27:34) 
Valla "yemek buldun ye, dayak buldun kac" ilkesini kendine dustur edinmis biri olarak ortada yemek varsa aciksam da acikmasam da yerim.


  • j r r tolkien hayrani  (22.09.22 21:18:16) 
Sonucta bir gün icerisinde, bir kere ogle ya da aksam yemegi yiyor muyum? Evet.

Bunlarin saatine uyduruyorum iste o randevuyu. Bu kadar.

Randevu saati yemek saatlerime hic uymuyorsa, ornegin 12 gibi ogle yemegi icin sozlestiysek, kahvaltida cok az yerim, olur biter.

Yemek iyi oldugu sürece hic dert degil. Kotu yemek yapiyorsa ya da yemek zevki yoksa huysuzluk yapacagimi bilirler. O nedenle de, yeme-icme islerini organize eden taraf genelde benim.
  • buf-e kür  (22.09.22 21:33:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.