[]

PHP Laravel Freelancer

Merhaba,

www.50iki.com

Buradaki örnek veritabanı datasını serverside datatable ile aşağıda anlattığım işlevsellik ve tasarımda filtreleyebilmek stiyorum.

İstediğim tasarım ve işlevsellik: preview.keenthemes.com

İstediğim tasarım ve işlevselliğin benim datalarıma dönüştürülmüş hali:www.50iki.com

İstediğim dropdown table özelliği tam olarak aşağıdaki gibi olmasa da bir altındaki fotoğraftaki gibi olmalı
preview.keenthemes.com

www.50iki.com

Bütün bu filtreler ve searchbar birbiriyle bütünleşik çalışmalı.

Umarım fazla detaya ya da gereksiz ayrıntıya boğmadan anlatabilmişimdir.

İlgileniyorsanız pm üzerinden dönüş yaparsanız sevinirim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.