Anneme yardım edin dostlar/ Web sitesi açmak istiyor

Sorusunu aynen kopyalıyorum:
wordpress üstünden ücretsiz sayfam var, adıma ait e ticaret yapabilecek, tam adım da olmayabillir, genel bir simge de seçilebilir, profesyonellik için, makale/ e ticaret vs bir domaine para ile paket seçerek bağlanıyorsun, hangisi olmalı, dolandırılmıyım, gibisinden

Öneriniz ne olur bu işlerden hiç anlamıyorum, çok teşekkürler şimdiden <3

  • tahtakafa  (21.09.22 22:57:07)
Soru biraz karmaşık, önce ihtiyacı anlamak için hanımefendiyi dinleyelim. Mesaj gönderiyorum.

  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (21.09.22 23:00:08)
@zaman ilac degil insanlar unutkan sıfırdan açacak ama sanırım e ticaret dediğinde iş karışıyor :s satmayı düşündüğü kendi tasarımı kalıplar var pdf dosyası şeklinde. Birde profesyonel sayfa gibi yazılar yayınlayacak vs.

  • yue  (21.09.22 23:20:49)
Dijital içerik satacaksa @tahtakafa'nın önerisi bu iş için gayet uygun, ben de Shopify'ı tavsiye ederim.

  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (21.09.22 23:22:54)
aynı sistemi güzel hosting üzerinden alıyorum. ssl hizmeti ile birlikte hosting ve domain ücreti senelik 500 lira civarı. mini wordpress paketi alıp ücretsiz bir wordpress teması kuracaksınız. yönetimi ve kurulumu çok kolay.

  • coldegezenkutupayisi  (21.09.22 23:25:34)
Anladım ne dedigini. Zaten blogu varmis ayni zamanda bir de yaninda shop olsun istiyor. Elimdeki iş biterse domaini hostingi verirse ucretsiz yaparim kenarda dursun portfoy olur :D

  • optimistbakunin  (21.09.22 23:43:55)
Peki e ticaret olmadan dümdüz bir web sitesi açmak için ne yapsın mesela şu basit örnek gibi kendi adına açacak:
www.yukselkayamakina.com

  • yue  (21.09.22 23:53:19)
@yue yani wix wordpress blogspot vs hepsi 2dk da çözer bu bahsettiginizi. Normal düz blog sitesi gibi dusunun

  • optimistbakunin  (22.09.22 07:58:52)