Anneye alinmalik telefon

Samsung kullaniyordu daha once. Ben de hep samsung kullandim. Redmi falan hic bilmiyorum. Ne onerirsiniz? Diger telefonlari kullanan arkadaslarin yorumlari nelerdir?

Instagrama giriyor, facebooktan arkadaslarina cicek falan gonderiyor, kahve fotografli gunaydin mesajlari falan. Bi de 7 farki bulun gibi oyunlar oynuyor. Temel aktiviteler bunlar. Cok hantal olmayan onu idare edecek hangi modelleri onerirsiniz?

iphone hariç alacağınız her markada android olacağı için yabancılık çekmez, yazılımlar aynı.

Ama yine de Samsungun orta ayar bir telefonunu alsanız yeterli.
  • John Bloor  (21.09.22 12:51:11)
samsung a32

  • freebird5406_2  (21.09.22 12:52:11 ~ 12:53:18)
samsung m23 aldım ben anneme. şarjı 4 gün falan gidiyor üstelik telefon da bu yıl çıktığından ve yeni olduğundan epeyce süre de götürür. kendisi çok memnun telefondan.

  • ilgeru  (21.09.22 13:07:53)
Samsung A serisi bakın derim.

A2
A3
A5
ile üst modele geçiyor, bi yandaki A51 52 53 ile de yıl farkları. A53 en son çıkan, A52 önceki yıl, A51 bi önceki yıl gibi vs.
  • nhk ni youkosu  (21.09.22 13:12:43 ~ 13:13:49)
YouTube'da teknoseyir kanalında telefon önerileri oluyor o o videoda bayağı faydalı tavsiyeler var

  • kisa  (21.09.22 16:14:08)