[]

Erkekte goze yakin kisimlardaki tuyler

Yillar icinde sakal keserken jiletin hafif hafif kaymasiyla goze yakin yerlerde siyah tuyler daha sik cikmaya basladi. Bunlarin cozumu nedir, nasil almak daha uygundur. Jilet atmiyorum oraya cimbizla cekmeye calisiyorum. Lazer mi yaptirmam lazim?
 
makine ile alıyorum ben. en ince ucuyla.

lazer belki kesin çözüm ama sakalın bittiği yerde kalemle çizilmiş gibi bir iz çıkarıyor. fazlasıyla çirkin bir görüntü bence o.

şundan bahsediyorum
scontent.fteq3-3.fna.fbcdn.net
  • teritori  (21.09.22 11:06:52) 
Her berbere gittiğinde sir ağda yaptır.
Zamanla azalır.

  • Mirket  (21.09.22 11:23:57) 
kıllara değil ama cımbız eziyetinize bir son vermek isterim. tıraş edilen tüylerin daha kalın çıkacağı miti bir yanılsamadan ibarettir. eski yeni bir çok çalışma bunu gösteriyor.

kökten yeni çıkan kıllar herhangi bir dış etkene maruz kalmadığından, her yeni şey gibi gıcır gıcır ve parlaktır, henüz güneş ve dış etkenler yüzünden ağarmamış ve zedelenmemiştir. yeni kesildiği ve köke yakın olduğu için dokunduğunuzda da küt ve güçlü hissedilir. kısa bir aramayla bu konudaki çalışmaların hepsine ulaşabilirsiniz ama bir örnek yazı bırakayım.

www.healthline.com

o yüzden böyle uğraşacağınıza çıktıkça basın jileti diyorum. ben de yıllardır böyle yapıyorum ve en ufak sorun yok.
  • kaichi  (21.09.22 11:24:14) 
lazer yaptırıyorum ama hiç tam anlamıyla bitmedi.
ağda cımbız vs çözüm değil tekrar çıkar. lazer azaltır.

  • jelly bear  (21.09.22 11:41:08) 
Yüz için olan ağda bantları var, ben onlardan kullanıyorum. Kuaföre gittiğimde de orada ağda yaptırıyorum.


  • akhenaten  (21.09.22 13:50:20) 
@teritori gercekten igrenc bir goruntu zaten o sekilde degil de rastgele 6 7 noktaya ates seklinde yaptirirdim yaptirsaydim.

agda veya jiletle dalarak daha fazla kilin uzamasini tetiklemek istemem ama agda denenebilir
  • mirafiori  (21.09.22 17:06:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.