Hangi arabayı tercih edersiniz?

1) Volvo S60 2011 model, 150k km'de kazası yok sadece ön çamurluk boyalı. Arabayı oto sanayideki ustamın müşterisi satıyor. Temiz araba, yabancıya gitmesin diyor.

2) Fiat egea 1.4 hb, 2021 model, 20bin km civarında, kaza-boya-değişen yok. Vavacarstan satın alacağım.

İkisinin de fiyatı hemen hemen aynı. Yaş- km- marka meselesinden dolayı kafam karıştı. Siz olsanız bu iki kıyaslamadan hangisini seçerdiniz?

Egea alırım, tertemiz kafam rahat gezerim. 2011 model Volvo'lar Ford zamanından kalma teknolojiye sahip. Bir derdi çıkarsa oturup uğraşırsın.

  • roket adam  (20.09.22 17:09:45)
Vavacars > usta
2021 > 2011
20k < 150k
Volvo pahalı
Egea ucuz

Ben olsam Egea alırdım.
  • orient blue  (20.09.22 17:17:02)
egea'ya hakaret nitelikli başlık olmuş.

ikinci el piyasasını da düşünürseniz, otomatikman egea'da karar kılıyorsunuz.
  • baldan kaymak  (20.09.22 17:18:13)
egea

  • hayati cozemeyen adam  (20.09.22 17:39:23)
egea tabi ki.

  • rentts  (20.09.22 18:01:27)
egea yazanlar hic s60 kullanmamis diye tahmin ediyorum, tabi ki s60 :)

  • bay b  (20.09.22 18:06:18)
Egea’ya sorsan Volvo diyeceği bir versus.

  • himmet dayi  (20.09.22 18:07:57)
volvo'nun kilometresi daha yüksek olsaydı kararsızlığınızı anlayabilirdim ama bu şartlar altında kesinlikle s60

  • coldegezenkutupayisi  (20.09.22 18:15:50)
ucuza premium arac diye birsey yok. 10 yasini gecmis 200bine dayanmis premium araclarin cogu bas agritir, ilk 5 sene sen mis gibi binersin, sonra arac sana "hadi bakalim sira bende" demeye baslar, ocagina incir agaci dikene kadar sirtlarsin.

mevzu senin ne kadar arac sevdiginle, araci nasil kullanacagin ve butcenle alakali. Eger senede 20-25bin yapacam diyorsan ve prestij icin premium araca ihtiyacin yok, a noktasindan b noktasina gotursun, kolay elden cikartabileyim diyorsan bu versusta fiat alinir.

yok ben arabaci bir adamim, sanayi muhabbetini seviyorum, fazla yol da yapmayacam haftasonlari gezsem yeter, bir de sekil icin de ihtiyacim var, piyasasi olup olmadigi onemli degil diyorsan volvo.
  • cooperr  (20.09.22 18:27:44)
egea bas geç.

satış sonrası hizmetler sunar.
  • rain when i die  (20.09.22 19:09:13)
Egea sedan olsaydı s60 derdim ama hb olduğu için egea :) sedan sevmiyorum.

  • signore  (20.09.22 19:32:45)
Ford sonrası volvo tecrübesi olan herkes bu versusa özellikle de bu şartlarda egea der. Sosyal medya pr çalışmaları nedeniyle muhtemelen volvo tecrübesi de olmayanlar s60 demiş olabilir, hoşgörmek lazım.

Egea üzmez. Üstelik 2021 model ve 20 km'de. Şayet dizelse multijet motora sahiptir. 1.6ları çok iyidir. Tam Donanım paketi de varsa çok memnun kalırsın. Üstelik olası bir durumda volvodan daha kolay satar, daha ucuza onarımını ve parça teminini halledersin. Hayırlı olsun.
  • 1cay  (20.09.22 22:07:35)
Ben s60ı alırdım.

  • mirty  (21.09.22 09:13:29)