özel ders hocası nasıl bulunuyor

11. sınıf öğrencisine matematik için özel ders aldırmayı planlıyoruz. ama bu iş için hoca nasıl bulunur hiç bilmiyorum. internette envai çeşit ilan var.
bulanlar veya özel ders aldıranlar hocalarını nasıl buluyorlar acaba?

ayrıca bunu kısa vade olarak düşünmüyoruz. başlayınca devam edilerek sınava kadar devamlılık düşünüyoruz.

lokasyon kağıthane.

Bu anlamda hiç kullanmadım uygulamayı ancak armut'un içerisinde böyle bir kategori var, oradan da ulaşabilirsiniz. Saatlik ders ücretleri vs. yazıyor kişilerin.

  • huzurlarinizda huzursuzluk  (20.09.22 10:35:15)
okuldaki öğretmenlerine sorun. onlar birilerine yönlendirir.

  • teritori  (20.09.22 10:45:14)
Etüt merkezlerinin özel ders paketleri var. Buradan alınabilir dersler.

www.ozelders.com

Okuldaki hocaya sorarsanız hoca kendisinden özel ders almak istediğinizi sanar, bu sefer ondan almazsanız bozulur. Çevresindeki arkadaşların velilerine de sorun onlardan alan varsa bildiğiniz hocadan ders almak daha iyi. Özel dersler sınıf derslerine göre pek verimli geçmiyor. Çok az öğrenci anlamadığı yeri soruyor, genelde öyle zaman geçiriyorlarmış gibi oluyor. Ders alırsanız hocayla önce bir konuşun hangi konuyu anlatacak, kaç soru çözecek takip edin. Sınava kadar devamlılıksa üniversite öğrencisi yerine biraz tecrübeli ama kafa dengi, konuşkan birini tercih edin.
  • GoodMorningTeacher  (20.09.22 10:51:49)
sahibinden.com'da özel ders diye bir bölüm var. milyon tane ilan görürsünüz.

  • baylarbayi  (20.09.22 11:11:15)