diablo 2 ethereal item sorusu

ya arkadaşlar bu diablo ii de etheral itemlar var ya? can not be repaired denilenler. heh işte öyle bir kılıç var bende hayvan gibi güzel ama işte puşt oğlu puşt etheral ve kırıldı. yok mu bunu oyunda tamir edecek bir şey? mesela horodric cube falan tamir edemez mi ?

ya ne olur bir yolunu bulun yağğ : (

ps. hilesiz bir yol olsun!!

Cevabı sen de biliyorsun..YOK!

nıhahaha :)
  • jesterdvine  (19.06.10 18:59:05)
hayır bana inandıramiceksin : (((

  • cedric tweedledee  (19.06.10 19:02:52)
Tamam, eşşek gibi CAN NOT be repaired yazan itemı tamir et, sonra bana gel bana da anlat nasıl :D

  • jesterdvine  (19.06.10 19:09:17)
ya uf ya!!!

  • cedric tweedledee  (19.06.10 19:33:09)
Hah şöylee :P

Şaka bi yana, onları kıyamazdım kullanmaya :D Keşke etherealleri asabileceğimiz bir müze veya tezgah tadında bir şey de olsaydı da bak neler buldum gururuna girebilseydik..
  • jesterdvine  (19.06.10 19:36:54)
ya bileydim ben de öyle kullanırdım dikkat etmemişim görmemişim ethereal yazıdğını
: ((

bir de o kadar iyi bir kılıçtı ki :/
  • cedric tweedledee  (19.06.10 20:30:56)
aslında şöyle bir yolu var. gidersin önce act5teki tane elemana kılıcı deldirirsin. deldirdiğin kılıca zod runeyı takarsın. zod rune kırılmazlık veriyordu. olur sana kırılmaz etheral item.

ha şimdi zod gibi bi runeyi bulup dandirik etheral bi kılıca takarsan adama enayi, noob (newbie bile değil direk noob) derler orası ayrı.
  • kta  (19.06.10 23:47:46)
Ama durability 0'a inmiş bir item kırılmaz olsa nolcak, iş işten geçmiştir zaten :)

  • jesterdvine  (20.06.10 00:28:31)
zodu takınca indistructable oluyor işte durabiliti kavramı kalmıyor artık. yapanı gördüm valla battle.nette (vallahi ben yapmadım. en fazla bi arkadaşım yapmıştır.)

  • kta  (20.06.10 01:41:49)
@jesterdvine; ne kadar negatifsin :p

  • cedric tweedledee  (20.06.10 01:45:41)