[]

70 decibel kompresor sesi

70 decibel hava kompresor sesi nasıldır ? evin icinde çok mu sesli olur ?
 
  • kisa  (19.09.22 22:16:09) 
Eğer özellikle sessiz çalışması için dizayn edilmiş ve sessiz olduğu iddia edilen bir kompresör değilse; alt üst komşular başta tüm binayı rahatsız eder.

Ürünün bir linki varsa, tipinden ve şeklinden aşağı yukarı bir tarif veririz.

Yukarıdaki listede 70 db için elektrik süpürgesi ve fön makinesi denmiş mesela, bu sesler bile oldukça rahatsız edici.

Ama kompresörlerin çalışma şekline göre çıkardığı ses seviyeden ayrı olarak biçimsiz ve kafa ütüleyen bir ses.

Yani ikisi de 70 db olsa da fön makinesi ile kompresör sesi karşılaştırılmaz bana göre, kompresör acayip kafa ütülüyor. Ben kulaklık takmadan açmıyorum yanımda.
  • John Bloor  (20.09.22 10:50:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.