[]

Banka rallisi bir daha başlamaz mı

20sinde faiz kararı var sanırım fed’in o faan etki eder mi acaba
 
ABD, İş Bankasına yaptırımdan söz edince İş Bankası apar topar Mir'i askıya aldı. Bu durum ABD'nin Rusya ile olan ekonomik savaşında Türkiye'yi arada idare etmeyeceğini gösteriyor. Yani kış biraz sert geçecek gibi.

Ayrıca Banka rallisi dediğin de büyük balıkların kendi aralarında oyunuydu. Çıkışı da inişi de. Olan her zamanki gibi küçük yatırımcıya oldu.

Borsanın Fed kararlarıyla falan bir ilgisi kalmadı. Büyükler oynaşıyor. Küçükler için de 'başka para yatıracak yer kalmadı, ne yapayım' zamanı
  • Mirket  (19.09.22 22:32:09) 
banka rallisi dedigin bildigin hukumet operasyonuydu abi, ne rallisi. nebatinin aciklamalari da iyice acik etti zaten kendini.


  • bay b  (20.09.22 10:49:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.