SKTsi Geçmiş Maden Suyu

İçilir mi? Birkaç tane olsa problem değil ama bir kaç kasa var. 6 ay kadar geçmiş.

Abi su nasıl bozulabilir ki. En fazla gazı kaçmıştır. Maden suyunu geçtim ben bira falan da içiyorum skt'si geçmiş, henüz başıma bişey gelmedi.

  • plutongezegendegilmi  (19.09.22 22:28:15)
Bana da skt geçmiş maden suyu çok saçma geldi zaten doğada olduğu haliyle nasıl skt olabilir ki? Dedim ve Kızılay maden suyu resmi sitesinde şunu buldum;

Maden Suyu Son Kullanma Tarihinden Sonra Bozulur Mu?

Sade maden suyu kapağı açılmaz ise kesinlikle bozulmaz. Ürünlere son kullanma tarihi konulmasının tek nedeni, dolumdan sonra belirli bir süre geçtiği zaman sadece kapak ve ambalajdan dışarıya karbondioksit gazı kaçması ve azalmasıdır.
  • uvcray  (19.09.22 22:35:07)