ev icin iyiki almisim dediginiz seyler?

neler var acaba?

döküm tava.
victorinox bıçak.
gugar wood kitap tutacağı.
ben kullanmıyorum ama ablam mi robot süpürge ve philips airfryer'dan çok memnun.
  • black holes in the sky  (19.09.22 16:02:42)
Dyson
Air Fryer
Döküm/komple çelik tava-tencereler
  • giovanne  (19.09.22 16:03:03)
Dyson süpürge (bunu almadan önce robot süpürgeyi de çok takdir ediyordum, artık onun işi azaldı.)
Otomatik espresso makinesi
Tavana çekmeli çamaşır askısı (images.app.goo.gl)
Kedi <3
  • kobuzchu kiz  (19.09.22 16:08:41)
dyson v15, loş ışık ya da karanlıkta lazeriyle temizlik yapmak çok keyifli. oyun gibi.
soundbar
motorlu perdeler
akıllı evle entegre ışık sistemleri
çiçekler, bitkiler, yasemin, şimşir vs.
  • gabe h coud  (19.09.22 16:12:19)
dikey şarjlı süpürge.

  • duster  (19.09.22 16:13:49)
Robot supurge, kedi

  • instant crush  (19.09.22 16:15:13)
bu devirde aldığım her şey diyebilirim.

robot süpürge

airfryer vs.
  • drako  (19.09.22 16:22:47)
Lambader.

Normal ışıkta vampir gibi gözlerim yanıyor artık.
  • ruhen hastayim ben  (19.09.22 16:40:34)
rgb akıllı wifi ampül (tercihen xiaomi çünkü philips hue çok uçuk)
www.hepsiburada.com
evde değilseniz bile açıp kapayabilirsiniz. Işık şiddetini, rengini ve sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Bir ayarı kaydedip sıfırdan açıldığında bu şekil açıl diyebilirsiniz. Beyaz ışık, sarı ışık, gün ışığı modlarında gayet parlak ama tek renk seçimlerinde biraz lümen düşüyor. Yine de yeterli bence.

sensörlü gece lambası. koridor veya merdiven için.

philips ambilight tv

kablosuz süpürge
  • ananiyimioguz  (19.09.22 17:33:16)
jüt halı. hayatımda bundan daha güzel şeye az rastladım ne kir belli eder ne leke kalır hem estetik buluyorum hem her şey.

ikea skubb çamaşır sepeti vardı. görsen cok dandirik bir şey ama birkaç tane aldım hem kirli çamaşırları koyuyorum hem bazı yerlere sıkıştırıp içine çanta manta oyuncaklarımı falan dolduruyorum. yerden epeyi tasarruf sağlıyor. şimdi baktım sitesinde bulamadım!!

katlanan sandalye de olsun. küçük odalar için güzel çözüm bence. benim tercihim linktedir www.ikea.com.tr çok rahat

bunun dışında yeşil çiçekler, güzel saksılar her ne kadar pahalı da olsa her türlü değiyor evin havasını çok değiştiriyor.

lambadersiz yatak odası düşünemiyorum.

tablolar için cırt cırt bant

mutfak için elektrikli ızgara, vakumlu saklama kabı ihtiyaca göre. ben kedi maması için spagetti saklama kabı aldım gayet iyi
  • ala09  (19.09.22 17:37:49)
projektor + perde
dyson el supurgesi
duduklu tencere
tefal actifry
  • cooperr  (19.09.22 18:24:29)
oral-b glide dis ipi (serit gibi enine genis olan)
garmin akilli/fitness saati
oral-b/braun elektrikli dis fircasi
cok minimal/ince cuzdan
ekstradan birkac tirnak makasi - ofiste cantada falan farkli yerlerde birer tane bulunduruyorum
  • hot potato  (19.09.22 18:25:45 ~ 22:53:54)
dyson v10. sonra hizimi alamayip anneme de aldim. keske daha once alsaydim dedigim ender seylerden.

robot supurge.

yukselen/alcalan calisma masasi (evden calisiyorum)

ikea'dan cekmece ici duzenleyicisi, sunlardan:
www.ikea.com.tr

playstation

hava temizleyici
  • taurina  (19.09.22 21:15:44)
trainer

  • AlsterWasser  (19.09.22 21:19:51)
Vay arkadaş, herkes beyaz yaka çıktı. Benim için de pratik paspas: encrypted-tbn0.gstatic.com

  • prole  (19.09.22 22:49:23)