NVİ İmkansız Randevu

Selamlar, ehliyet ve kimlik için nüfustan nasıl randevu almayı başarabiliriz. Ne zaman girsem tü ilçelerde randevular %100 dolu görünüyor. Bunun bi tricki var mı, belli saatler arasında vs denemek gibi. Veya randevusuz gitsek işlem yaparlar mı?

bir hafta oldu gideli çok rahat almıştım. sanırım millet yavaştan yüklenmeye başladı.
randevusuz kesinlikle yapmazlar. yalnız aklıma geldi geçen sene başka bir siteden yapıyorduk o işi bu sefer e-devlet üzerinden başvurmuştum. siz nereden yapıyorsunuz?

  • lazpalle  (19.09.22 15:26:51)
Randevu.nvi'den ve e-devletten eszamanli anlik denemeler yapiyorum ama pek unut yok gibi.

  • Kirmizibavul  (19.09.22 15:33:46)
Sabah 6da aldim ben. Bir gece once 11:30da baktığımda her yer fulldu

  • instant crush  (19.09.22 15:37:27)
şimdi istanbul için deneme yaptım direkt ekranda saat seçenekleri çıktı karşıma. zaten yaptırmıştım o nedenle daha fazla sayfa ilerlemedim.

i.ibb.co
  • lazpalle  (19.09.22 15:41:48)
Ben de internette bulamamıştım ama telefonla ertesi güne bulabildim.

  • akhenaten  (19.09.22 16:01:39)