[]

Yapay zeka insan uretim sitesi

Buldugum bikac sitede yapay zeka ile bir insan yapiyor ama her yenilediginde baska bir yuz uretiyor, ben ayni insani kullanmak istiyorum mesela yuz ifadesi degissin saga baksin sola baksin. Boyle bisey varsa da paralidir muhtemelen ama merak ettim var mi boyle bir sistem diye.
 
Replika uygulaması gibi bir şey mi aradığınız?


  • peki madem  (19.09.22 13:13:31) 
metahuman


  • marlonbranda  (19.09.22 14:27:46) 
Hayir bu ikisi degil, dijital model olmamali gercek insan lazim

thispersondoesnotexist.com
generated.photos

bu ikisi gibi
  • mirafiori  (19.09.22 15:01:19 ~ 15:02:00) 
generated.photos'ta var bu?? yukarıda ortada new - face generator yazıyor. oradan girin. solda istediğiniz ayarları yaptığınızda, update face derseniz aynı yüzle değişik ayarları denemiş oluyorsunuz.


  • co2s2  (19.09.22 16:37:59) 
Ben kullanamamışım demek. Biraz daha kurcalayım


  • mirafiori  (19.09.22 19:01:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.