Kasımda ingiltere

Kasım ayında İngiltere'ye gittiniz mi acaba? Çok soğuk ya da yağmurlu mu, gezilmez mi? Yoksa asıl tadı İngiltere havasının böyle mi çıkarılır? :)

Kasım ayı diye gitmekten vazgeçilmez. Gidin görün.

Yağışlı-kapalı hava olabilir ama aşırı soğuk olacağını sanmam. Ben Şubat'ta Londra'ya gittiğimde bile güzelce gezmiştim ki en soğuk zamanları olması çok olası.
  • nhk ni youkosu  (18.09.22 23:21:41)
Teşekkürler

  • lost aci soyler  (18.09.22 23:29:32)
Ne icin geldiginize bagli olarak degisir. Gunesin tadini cikarip denize girmek icin gelmiyorsaniz sikinti yok mesela.

  • icim urperiyor  (19.09.22 00:11:13)
Son gidişim doğum günüm 4 aralık idi. Londra sokaklarında yapay karlar eşliğinde bana çok güzel gelmişti. Yine imkan olsa koşa koşa :)

  • cilekli pasta  (19.09.22 03:32:38)
ben mart ortasinda gitmistim ve gercekten cok usudugumu hatirliyorum, hafiften bi de grip olmustum hatta. gezmeme tabii ki engel olmadi ama kat kat kiyafetle gezmeyi sevmiyorum pek, simdi yapacak olsam daha bahar/yaz donemini tercih ederim. oldukca usuyen biriyim ama bunu da belirtmeliyim. soguk havalar sizi cok zorlamiyorsa gidin derim.

  • in vino veritas  (19.09.22 13:31:30)