günlük gtx ayakkabı

merhaba, goretex membranlı outdoor ayakkabı almak istiyorum ama gördüğüm modeller genellikle gerçekten dağa taşa giymelik kalın, bot tarzı ayakkabılar. tavsiye edeceğiniz daha çok şehir içi kullanıma uygun modeller var mıdır? maksat rahat ve hafif olsun külçe taşımayalım ayağımızda, ayağı pişirmesin terletmesin (izmirdeyim, kışın hava 0 altına düşmüyor hiç), orta şiddet yağmurda falan giymelik max.

camper’da goretex var, biraz pahalı ama değiyor.

  • orient blue  (18.09.22 19:02:26)
Camper +1
Clarks da yapıyor günlük şık goretex

  • Bruce  (18.09.22 19:06:55)
Salomon xa 2 rogg var bende. Çok zarif

  • abuzer  (18.09.22 19:14:56)
Eşimde aşağıdaki linkte bulunan Salomon var. Çok şık.

www.ozdilekteyim.com
  • en bi orijinal  (18.09.22 20:32:33)
Ecco modelleri işini görecektir, bütçe kısıtı yoksa. Camper, Clarks gibi markalara ek olarak Adidas, Reebok, Skechers, Nike gibi markaların da günlük gore-tex modelleri mevcut.

Yine de çeşitlilik açısından Ecco derim.

tr.ecco.com
  • mada  (19.09.22 04:04:10 ~ 04:07:41)