Teoman sever misiniz?

En çok hangi şarkısını? Şarkılarını ergence mi buluyorsunuz

Eh, gemiler cover, evet.

  • snowman  (17.09.22 10:44:24)
Severim. Nostalji yapmak istediğimde bazen dinlerim bile.

  • ruhen hastayim ben  (17.09.22 10:57:58)
Ben de nostalji olsun diye açıyorum arada, ergence bulmuyorum.

En sevdiklerim kupa kızı sinek valesi, renkli rüyalar oteli
  • akhenaten  (17.09.22 11:00:34)
severim ama sanirim renkli ruyalar oteli albumunden sonra takip etmeyi biraktim. bazen kendime teoman gunu yapiyorum eski albumlerini shuffle olarak dinliyorum. cok iyi geliyor. surpriz ve kiskanclik sarkilari favorilerim secemem sanirim. ama sevdigim cok sarkisi var, ergence buluyorum diyemem ama ergenligime ait buluyorum diyelim :)

  • in vino veritas  (17.09.22 11:01:04)
lisedeyken severdim. ergence buluyorum evet

  • Kittie  (17.09.22 11:02:54)
hiç ısınamadım bu adama ama istanbul'da sonbahar şarkısı bence bir şaheser.

  • lazpalle  (17.09.22 11:05:36 ~ 11:06:56)
Severim dinlerim
Çokça sevdiğim şarkısı var
Mavi bunlardan birisi
  • basond  (17.09.22 11:08:32)
teoman hayranı değilim fakat türkiyede bir müzik figürü olmasına saygı duyuyorum

kittie ye cevap gibi olmasın fakat teoman şarkı sözlerini kişide karşılık bulması için belirli bir hayat deneyimine sahip olması gerektiğini düşünüyorum, yaş olarak 30 lardan sonra anlam kazanan sözleri hisleri var şarkıların
  • freebird5406_2  (17.09.22 11:08:52)
İstanbul'da Sonbahar, Papatya akustik. Ergence olduğunu düşünmüyorum.

  • black holes in the sky  (17.09.22 11:21:06)
Ergence bulmam, çok bayıldığım birisi değildir ama bu ne onu ne de beni daha iyi/kötü yapmaz. Zevk meselesi

  • kisa  (17.09.22 11:27:54)
ergen buluyorum ama sesini begeniyorum. dinlemek hayatta aklima gelmez ama konserine gitsem eglenirim diye dusunuyoru

  • ala09  (17.09.22 11:59:17 ~ 12:00:22)
Hiç de ergence değil. 5 yaşımda tvde görüp çok beğenmiştim, hatırlıyorum. Anneme de bu adam çok ünlü demişim, annem dalga geçmiş benle ama hala dinliyorum. Yaş 32 :)

  • duma duma dum  (17.09.22 12:21:15)
Teoman'ı sevmem. Açıp dinlemem. Çoban Yıldızı şarkısını seviyorum biraz. Sevmesem de Türkiye'nin bir rengi olarak görüyorum.

  • dissendium  (17.09.22 12:36:08)
Özellikle bayıldığım bir şarkıcı değil ama sevdiğim şarkıları var. Rapsodi istanbul, kupa kızı, papatya en sevdiğim şarkıları.

  • asteriks  (17.09.22 13:01:49)
şebnem ferahlı yıllarda teoman'ı da cok severdim. şimdi ikisini de dinlemez oldum. yalnız ara ara "kıskançlık" şarkısını açarım, seviyorum onu.

  • anna sun  (17.09.22 14:15:49)
Teoman'i kendimi bildim bileli cok severim. en cok sevdigim sarkisina kesinlikle karar veremem. sevmedigim sarkilari da yok degil ama cidden birkac tane.

ben ergence bulmuyorum ama isterse ergence olsun. adam muazzam sarkilar yaziyor, cok da guzel soyluyor.

Teoman bizim neslin basina gelmis en guzel seylerden biri. on yillar sonra bile hala adindan soz ettiriyor olacak.
  • supergirl  (17.09.22 15:57:42 ~ 15:59:54)
Sevmem, beelki 1 sarki ama o da 8 yilda bir

  • mor oje  (17.09.22 16:39:42)
ben çok severim her şarkısını defalarca dinlemişimdir dönüp dönüp, ezberimde yarısından çoğu. kırmızı kapaklı teo albümü var oradaki şarkılar favorim. ama özellikle şunları çok seviyorum:
saat 03.00, senden önce senden sonra, üç beş kişi, gönülçelen.

  • sivilceli ergen  (17.09.22 16:47:28)
Severim dinlerim, gönülçelene özelce gönlüm çelmişti vaktiyle. Güzel şarkıları var, güzel söylediği şarkılar da…

Ama evet bazı şarkılarındaki cümleler ergence, +18 kasmaya çalışmasa çok daha iyi olacak…
  • epitaf  (18.09.22 02:19:31)