[]

Instagram'a giremiyorum

Telefonum aniden bozuldu. Su an idareten arkadasin eski telefonuna taktim sim karti onu kullaniyorum.

Zamaninda iki faktor dogrulama koymusum. Bu yedek telefondan veya bilgisayardan instagram'a giris yaptigimda sifreyi giriyorum, ardindan bana authenticator uygulamasindan kod uretip girmemi soyluyor. Lakin o uygulama acilmayan bozuk telefonda kaldi. Haliyle giremiyorum.

Bunu yapamiyorsaniz "video selfie" cekin (kafani saga cevir sola cevir falan diyor) gonderin diyor. onu da iki kez yaptim kabul etmedi. profil fotom yeterince uymuyor mu nedir bilemedim.

Ne tavsiye edersiniz? Baska bir yolu var midir girmenin? en azindan inaktif edilse icim yanmayacak. Millet mesaj atiyor donmuyorum diye strese girdim :D

 
Authentication yaptigin application yeni telefona kurulamiyor mu?


  • camussar  (17.09.22 08:44:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.