[]

Ağırlıksız vücut geliştirme

Ağırlık kaldırmadan kalbi ve tansiyonu fazla zorlamadan vücut nasıl geliştirilir?
 
Amaç ne bilmiyorum da vücudu hiç zorlamadan vücut nasıl gelişecek ki? Bodyweight de yapsaniz gene yük bindirmeden yapamazsiniz.

Bu arada ağırlık kaldırmak o kadar da zorlamıyor zaten. Kalbe yük binecek kadar ağırlık kaldırana kadar çok var.

Ama ağırlığa elim değmesin diyorsanız bodyweight yaparsiniz.
  • logisticsmanager  (16.09.22 17:30:33) 
yani evet eski yagli guresciler gibi naturel takilsan bile gelismek icin karsindaki adami kaldirip atman falan gerekiyor minimum. illa ki bir agirlik olacak.


  • hot potato  (16.09.22 17:43:53 ~ 17:44:07) 
Nabzı sürekli gösteren bir akıllı saat alırsın. Kendine bir nabız limiti koyarak ağırlıkla vücut geliştirme çalışırsın. Bir gözün sürekli saatte olur. Limitine ulaştığın yerde durur, normale dönünce devam edersin.

Denemeden önce hekimine danışmanı öneririm.
  • Mirket  (16.09.22 18:12:07 ~ 18:14:55) 
Yüzerek çok kaslanmasa bile sekillenir


  • sanguine  (16.09.22 19:24:51) 
kasları birçok değişik şekilde uyarabilirsin önemli olan tükenişe kadar zorlamak. yüksek ağırlık ve düşük tekrar yerine. orta ağırlık çok tekrar kullanabilirsin burada kalbini-tansiyonunu etkileyecek faktör hareketin temposudur.

ilk 1-2 ay vucut geliştirme değil kardiyo egzersizi gibi düşünüp kendi limitlerini arttırmalısın. bu adaptasyonu doğru yaparsan zaten tansiyon sorunun olmaz.
  • orpheus  (16.09.22 20:10:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.