Yeni evli alman cifte Istanbul'da restoran önerisi

Selam ahali,

simdi isyerinde cok deger verdigim, yeni evli bir cift Istanbul'u ziyaret edecekler (3-6 Ekim 2022 arasi). Bunlara evlilik hediyesi totalde 200 Euro para toplandi, istiyoruz ki Istanbul'da kaliteli bi restoranda bir yemek hediye edelim. 2 sorum var:

1- Nereleri önerirsiniz (kaliteli restoran ve manzara önemli)?

2- Önerdiginiz restoranlarin hediye ceki gibi bir sistemi var mi? Yani biz onlara direk hediye ceki hediye etsek, onlar da gidip o tarih ve saatte yemek yeseler. Ya da simdiden o tarihlerde bir rezervasyon yaptirmak mümkün mü? Simdi adamlara 200 Euro'yu cikarip para olarak vermek istemiyoruz, olay bu.

Simdiden tesekkürler!

kaliteli restoran ve manzara önemli=>>>>>>> (bkz: mikla ) bahsettıgınız paraya ıkı kişi tadım menusu ve şarapla baya keyıflı vakıt gecırırler zaten pek türkte olmaz etraflarında. manzarası çok ıyı vs vs. arastırırsınız.

  • haskoylu deli hasan  (15.09.22 23:32:44 ~ 23:36:04)
mikla +1 hediye çeki uygulamasına site üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

  • black holes in the sky  (16.09.22 00:16:58)
  • haskoylu deli hasan  (16.09.22 01:00:27)
restoran, yemek kalitesi, hizmet ve iç dekor olarak turk fatih tutak'ı öneririm. hediye çeki kısmını iletişime geçip sorabilirsiniz. manzarasını bilemiyorum.

  • kutukcu  (16.09.22 01:26:44)
Sur Balık

  • gabe h coud  (16.09.22 09:04:29)