öğrenci affı ve harç

harç çıkmış 300 lira gibi bir şey, herkeste durum aynı mı? ön lisans kaydı da yapmıştım o nedenle mi çıktı bu iki okulda da borç? bilginiz var mı?

2 üniye kayıtlıysan harç çıkar evet

  • jelly bear  (15.09.22 23:32:37)
27.07.2022 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 31905 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı’nın 10-(3) maddesine göre; “Öğrencinin kayıtlı olduğu sadece bir programın öğrenci katkı payı Devletçe karşılanır. Devlet Yükseköğretim kurumlarında bir yükseköğretim programına kayıtlı iken ikinci bir Yükseköğretim programına (çift ana dal programları hariç olmak üzere) kayıt yaptırılması halinde, ikinci programa ait öğrenci katkı payları öğrencilerin kendileri tarafından karşılanır” denildiğinden; 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılında bu kapsamda olan tüm öğrencilerimiz Güz Dönemine ait katkı paylarını ödeyeceklerdir.

diye bir şey var. benden ikisinide ödememi istiyor bu okullar? devlet birini öderim diyorsa ikincisini ben öderim elbette.
  • haskoylu deli hasan  (15.09.22 23:42:47)
ikinci öğretim veya uzaktan öğretim mi biri? ya da açık öğretim mi

  • jelly bear  (16.09.22 01:26:06)