[]

Lüks portföy

Gayrimenkul sektöründe zengin yatırımcıya nasıl ulaşılabilir? Mesela boğazda yalıları pazarlayan bir emlakçı nasıl olunur nereden başlamak lazım?
 
Golf öğren, tenis öğren, hafif vücut geliştir, pahalı bir spor salonuna üye ol, diksiyon çalış, hitabet gücünü artır, pahalı bir araba edin, o bölgeden bir büro tutup pahalı döşe, kılık ve kıyafetinde hedef kitleni örnek al, vs


  • Mirket  (15.09.22 21:16:45) 
Benim kayınpederin yeni mesleği idi. Mirket’in önerileri de işe yarıyordur belki bilmiyorum da bizimkisi eski belediye başkanı ve eskiden türkiyenin alanında en büyük fabrikasına sahipti. Harici kıro hanzo bir adam. Battı bu işe girişti.
Eline bir fabrika veya ev geliyor anında telefondan listeyi çıkarıp arıyor eşrafındaki potansiyel müşterileri. Almam diyene sen sat komisyonu bölüşelim diyor. Öyle öyle deli paralar kazanıyor. Damatla da ortak çalışıyor mesela. Sat komisyonu bölüşelim diyor. Damat da müteahhit zaten arap ajanslarını tanıyor. Vatandaşlık alabilmeleri için ne saray misali satıyor araplara. Yarısı kayınpederin, kalan yarısı da ajans ve damatın.

  • cilekli pasta  (15.09.22 22:10:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.