[]

Elektronik sigara hk

Selamlar arkadaşlar
Uwell caliburn U2 pod cihazı aldım.
Kullanımı gayet basit ama merak ettiğim tek bir nokta var.
Cihazı açıkken açma düğmesine basınca fokur fokur ses geliyor.
Bu özelliğin amacı nedir?
Nefes çekerken bu tuşa basmanız mı gerekiyor acaba?

 
:)
Aynı soruyu aynı cihazı yakın zaman önce alınca ben de sormuştum birilerine.
Cihaz açıkken açma düğmesine çekmiyorsanız uzun uzun basmayın. O düğme coili ısıtıyor. Pamuğu yanabilir. Normalde 3-4 ay gitmesi gereken coil 15 günde kullanılmaz hale gelebilir.

Sadece içeceğiniz zaman basın, hatta basmanıza bile gerek. Nefes sensörü var zaten.

O fokurdama da ısınan likitin sesi, kaynıyor işte o.
  • slymene  (15.09.22 20:49:27) 
Ona basarak direkt içebilirsiniz sigarayı.


  • selimcigimisik  (15.09.22 23:32:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.