çekirdek kahveyi nereden alıyorsunuz?

sanal baharat'tan alıyordum ama değiştireyim dedim. amazon'dan moliendo marka sipariş ettim, taa mart'ta kavrulmuş kahve geldi. hangi siteyi kullanıyorsunuz? bu arada kahve tavsiyelerinizi de alabilirim...

Rossmanda satılan çekirdek güzel.

  • jazzabel  (14.09.22 22:23:48)
Ben de eskiden sanal baharat'tan alırdım ama artık Kahve Dünyası'ndan alıyorum. Colombia alırdım ancak artan fiyatlardan sonra Kosta Rika ile devam ediyorum. Fena değil, önerebilirim.

  • Amaranta ursula  (14.09.22 22:59:22 ~ 23:01:41)
e-gurme.com

  • elvan abeyiylegezse  (14.09.22 23:15:57)
tabi ki sanalbaharat. başka yerde bu fiyat skalasında taze kavrulmuş kahve bulmanız mümkün değil.

  • mr.goodcat  (14.09.22 23:35:50)
Coffeenutz(%30 indirim kodu paylasabilirim)
Kafeinkultur
Sezy (f/p)
Fam
Niji
Boxx
İlk aklıma gelenler, son dönem aldıklarım. Kafein kültür alonso bustos çok iyi çekirdek. Lakin bu ara stoğu kapatmıştı sanırım orkun. Kontrol etmek lazım. 650 gr kadar tükettim son 100 gr kaldı biraz canımı yakıyor bu durum :) nutz seckisi çok geniş, elimde 30 gr kadar juliette kaldı :( çoğu çekirdeği denedim. %30 varken makul gelirse yazabilirsiniz. İndirim ref vs değil kulüp indirimi bu arada.
  • sen de git sen de unut  (15.09.22 00:00:46)
  • motosiklet burclu adam  (15.09.22 01:05:36)
  • arenas  (15.09.22 08:11:37)
Çekirdek yıldan yıla, dönemden döneme değişen bir şey. Geçen yıl çekirdeklerini çok beğendiğiniz bir yerden bir sonraki sene hiç keyif alamayabilirsiniz.

Ama montag, petra ve fam gerçekten çok iyi çekirdekler satıyor. Alıp da beğenmediğim çekirdekleri olmadı hiç.
  • sailor  (15.09.22 11:47:33)