[]

Sevdiklerinize yıllar içinde yabancılaştınız mı?

Sevdiklerinize, yakınlarınıza yabancılaştığınızı, onlarla olan ilişkinizin azaldığını, değiştiğini hissettiniz mi?

Bu mesafeyle mi, yoksa zamanla mı ilgili bir konudur?

İkincisi yıllar içinde kendinize karşı yabancılaştığınız, kişiliğinizin artık farklı biri gibi olduğunu hissettiğiniz süreçler oldu mu?

 
birinci sorunun cevabı evet.

Bu ne mesafeyle ne de zamanla alakalı. Tamamen karşılıklı ilişkilerle alakalıdır. Karşılıklı saygı, sevgi ve beklentiler belirler bunu ve bütün hepsi ile oranılı bir şekilde gelişir durumlar.

ikinci sorunun cevabı ise kısaca hayır; insanın kendisi ile barışık olması ile alakalı bir durum bu. Zamana ve olaylara bağlı değişim yaşamın kaçınılmaz bir sonucu. Her tecrübe olaylara yaklaşımı değiştirir ve bu tecrübeler arttıkça kişilik değişir, algılar ve düşünceler değişir.. bu yüzden kendisi ile barışık olan bir kişi, kendini kendisine ifade edebilen biri (bir olay anında "ya ben ne yapıyorum yahu" demeyen, salt mantıkla ve bilgileriyle hareket eden kişi) kendine yabancılaşamaz.
  • foolrules  (14.09.22 10:58:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.