[]

Babaya hediye

Selamlar,
Yetmiş yaşın üzerindeki teknoloji sever babaya ağırlığı olan hediye arıyorum.
Her türden bir şey olabilir.
Biblo olabilir, teknolojik bir alet olabilir.
Bütçe 3000 liraya kadar çıkabilir.

 
Miband 6


  • duster  (13.09.22 22:07:07) 
Analog kamera olabilir, eskiden kullanıyorduysa tekrar başlamak hoşuna gidebilir


  • mirafiori  (13.09.22 23:48:31) 
Pikap


  • alfired  (14.09.22 00:58:05) 
akıllı saat


  • mirty  (14.09.22 08:55:04) 
öncelikle, cevaplardan birinde analog kamera var. analog kamera almayın.
analog kamera günümüz şartlarında pahalı bir hobidir. film bulması ayrı dert, tab ettirmesi ayrı dert.

eğer ufak tefek tamir olaylarını seviyorsa, xiaomi'nin çok güzel bir tornavida seti var. ben babama ondan aldım, adam elinden düşürmüyor.
  • teritori  (14.09.22 10:06:59) 
akıllı saat +1. Samsung'un güzel modelleri var.


  • halitkin  (14.09.22 18:47:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.