[]

Apple watch mı airpods pro mu?

Doğum günü hediyesi konusunda karar veremedim. Apple ekosistemine yeni girmiş, 27 yaşındaki bayan akrabaya hangisi daha iyi olur?

Mesleği: memur


 
airpods pro çok daha yararlı bence. müzik dinlemeyi seviyosa.


  • jelly bear  (13.09.22 20:57:39) 
kendisi saat takan birisi mi? herkes saat takmaz, herkes apple watch da sevmez. ornegin sirf yuvarlak olmadigi icin almayan tanidigim var (diger her seyi apple). arada bir kullanacagi Airpods, kenarda duracak watch'tan daha iyidir.

ikisine de sahibim, Airpods Pro bence muhtesem bir icat. saatimi de seviyorum ama Airpods olmadan yapamam. muzik dinlemiyorum, hicbir sey dinlemezken bile kulagimda gurultu engelleme sag olsun.
  • supergirl  (13.09.22 21:01:57) 
ben kendime airpods aldim memnunum. smart watch da lazim onda marka onemsemiyorum ama kulaklikta onemli


  • ala09  (13.09.22 21:10:45) 
airpods


  • sta  (13.09.22 22:16:36) 
bence apple watch


  • biergarten  (13.09.22 22:41:42) 
ikisi de var, bence airpods ama benim gözlemim kadın kişileri apple watch olayını daha çok seviyor. oyum watch'den yana.


  • garavel  (13.09.22 23:32:28) 
kesinlikle airpods. sıradan insan için apple watch ın hiç bir yararı yok.


  • roket adam  (14.09.22 00:18:04) 
ikisini de kullanıyorum. airpods kaybolsa yenisini alırım ama watch kaybolsa bir daha uğraşmam bile.

airpods’u telefon görüşmelerinde, mobil bir şeyler izlerken, müzik dinlerken vs. kullanabiliyorum ve aşırı pratik. watch’un ise şarjı problem ve adım sayması, bildirimlerde telefonsuz kontrol edebilmem dışında bana bir faydası yok. (günlük hayatta da saat kullanmazdım.)
  • deartheodosia  (14.09.22 10:32:27 ~ 10:35:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.