7-8 gündür WC’ye gitmemiş olmak

Ben günde en az 1-2 defa wc ziyaret edip hakkını veren bir insandım.
Sonrasında bi rahatsızlığımdan dolayı kas gevşetici kullanmak durumunda kaldım. Doktorum yanına mide koruyucu da reçete etti. Ben ilaca başladıktan sonra wc ye gidemez oldum. Hiç ihtiyaç hissetmiyorum sadece şişkinlik var.. Sanırsam 8 gün oldu tık yok. Deli gibi yememe rağmen olmuyor. Yediğim kilolarca yemeğin çiimde olduğunu bilmek çok can sıkıcı.

Ne yapmalıyı m sice. En iyi n. Ekmek yemek mi?

Her insanın sindirim sistemi kendine özel. Ben buna inanıyorum. Bana şeftali acayip etki yapıyor. Siz de tecrübe ettiğiniz şeyleri deneyebilirsiniz. Ekmek olmaz bence. Tam tersi bol sıvı tüketmeniz lazım. Bir de soğuk da işe yarayabiliyor... Olmazsa acil servise gidin. 7 8 gün çok. İlacın etkisiyse de doktora bir sorun. Belki bırakın der.

  • dissendium  (13.09.22 00:43:16 ~ 00:45:03)
Kuru kayısı, kuru incir ye biraz dostum. Askerde ben de 1 hafta gidememiştim ama ilaçla alakası yoktu :)

  • motosiklet burclu adam  (13.09.22 00:43:35)
bağırsaklarınızda sancı başlarsa ve yalnız yaşıyorsanız çok büyük problem yaşayabilirsiniz. benzer bir problem başıma geldiğinde, acıdan telefona bile ulaşamamıştım.

  • dirildimde geldim  (13.09.22 01:06:35)
Bu ciddi bir konu. Hemen acile gidin

  • speedy  (13.09.22 01:13:26)
gaz çıkarabiliyor musunuz? bağırsaklarınız gurulduyor mu?
7-8 gün uzun yarın doktora başvurun. lavman yapmak gerekebilir. daha ileri şeyler de olabilir.

  • bass solo take one  (13.09.22 01:32:41)
doktora git, buyuk ihtimal lavmana girersin.
gecmis olsun.

  • cooperr  (13.09.22 01:35:45)
Sinameki denesene bi

  • etna  (13.09.22 06:17:29)
Sabah kahveyle sigara.

  • duster  (13.09.22 07:03:14)
Hocam aman diyim ekmek sakın yemeyin. Sebze vs yiyin ayarında. Günde 250 gr kadar

  • zimbirik  (13.09.22 08:51:20)
Hünnap, hurma, kuru kayısı vs gibi barsak hareketini uyaran şeyler ve posalı yiyecekler (yeşillik) ye hocam. Aman ihmal etme, sonra sonu çok acı verici olabilir.

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (13.09.22 22:09:09)
abicim 7-8 gün nedir? Tıbbın, pozitif bilimlerin bu denli düşmanı olmayın artık. Bu işin çözümü "ekmek yemek" olabilir mi yahu? doktora gidin.

  • sparkle kiddle  (13.09.22 22:42:34)