[]

Sınav görevlisiyim ama kimlik kayıp

Bu hafta sonu yapılacak ÖSYM sınavında görevliyim ama kimliğimi kaybetmişim. Yeni kimlik için bulunduğum ilçede hiç randevu yok. Sınava nasıl girebilirim?
 
Gidip içerde Müdürden rica edin. Durumu bildirin araya alabilirler


  • efruz  (12.09.22 19:46:17) 
Sınav günü nüfus müdürlükleri açık oluyor. Geçici kimlik verirler. ÖSYM duyuru yapıyor bu konuda. Duyurulara bakın. Sınava çok yakın zamanda paylaşılır. Bir iki gün önce.


  • dissendium  (12.09.22 19:54:52) 
1) seni müdür değil, ÖSYM başkanı bile sınava kimliksiz alamaz.
2) Pasaport kullan.
3) Nüfus müdürlüğünden geçici kimlik belgesi gibi bir şey veriyorlar. Onu da alabilirsin.
4) kesin bilgi bunlar.
  • prole  (12.09.22 20:28:28 ~ 20:30:10) 
Efruzun bahsettigi mudur bence nufus muduru bence de gidip konusmaktanfayda var. randevusuz islem yapabilirler.


  • kuzey li  (12.09.22 22:27:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.