[]

İst eğitim araştırmanın ek hizmet binası nerede?(fatih haseki)

Konumunu bulamıyorum çünkü haseki eğitim ve araştırma çıkıyor karşıma. Bu ayrı bir hastane değil mi? Neden şu yeri bulamıyorum?

Aradığım konum: istanbuleah.saglik.gov.tr
Konum olarak da fındıkzade diyor.

 
istanbul eah merkez yerleşkesi samatyada, cerrahpaşanın yanında. haseki eğitim araştırma sultangaziye taşındı ama eski yerinde de hizmet veren birimler var hala. boşalan yerlere de istanbul eğitim araştırmadan bazı bölümleri koydular. karman çorman bir durum oldu.

özetle eskiden haseki diye bildiğimiz yere gideceksiniz.
  • nrmnm  (12.09.22 16:07:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.