[]

Gitme ihtimalinizin belirsiz olduğu konsere bilet alır mısınız?

Selam,
Tamamen belirsiz bir durum varken ne olur ne olmaz diye bilet almak mantıklı mı sizce? Grup pek bilinmediği için sanki elden de çıkaramazmışım gibi geliyor.
Böyle durumlarda ne yapıyorsunuz?

Teşekkürler.

 
gidemezsem üzülmeyeceğim bir fiyatsa alıyorum ben ve gerçekten de üzülmüyorum:) elden çıkarma olayı imkansıza yakın. kimse yanaşmıyor o bileti almaya.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (12.09.22 09:34:53 ~ 09:35:02) 
Bilet fiyatı çok yüksek değilse alırdım. Gidemediğimde verdiğim paraya üzüleceğim kadar yüksekse almam.


  • himmet dayi  (12.09.22 09:35:22) 
konserlerde genelde bilet tükenmez.
o yüzden yakın tarihte alırdım ben.

konser günü bile bilet satılır muhtemelen.
  • jelly bear  (12.09.22 09:44:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.