[]

ingiltere'de stadyumda maç izlemek hk

city'nin cl maçına bilet aldık ama arkadaşımın 2 koltuk arkasındayım yer yoktu diye böyle aldık. tr'de full random takılırdık boş yere otururduk ama ingiltere'de de böyle mi acaba? yoksa herkes harfi harfine oturur izler gider mi?
 
salı günü oxfordda olmasam katılırdım size, genellikle herkes yerine oturuyor. hatta benim ilk city maçımda iki arkadaşın arasına oturmuştum, isterseniz değişelim dedim ama istemediler. ama citynin grup şamp ligi maçları full+full olmuyor, fiyatlar o yüzden düşük, o yüzden 2 yan yana yer bulabilirsiniz.


  • valkin rockefeller  (11.09.22 21:20:27) 
çarşamba günü tottenham’ın şl maçındaydım. %95 i falan doluydu stadın sadece en ücra yerler boştu, güzel yerde de herkes kendi koltuğunda yani tüm stad neredeyse kendi koltuğunda. önümüzde bi adam yanlış koltuğa oturmuş kaldırdılar mesela gerçek sahipleri gelip.

özetle : %95 herkes kendi koltuğunda. şansınıza boş olması lazım sağın ya da solun.
  • hayati cozemeyen adam  (11.09.22 22:33:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.