vize işleri

shengen vizesi daha önce italya, macaristan ve norveç'ten aldım.

şimdi de almanya, italya ve norveç yapmam lazım. sıralama ise norveç, almanya, italya şeklinde olacak.

geçen sefer norveçliler 25gün ve multi olmadan verdiler o sebeple norveç istemiyorum riskli olabilir.

italya'nın da randevu tarihleri taaa ekim'de.

almanya'nın randevu tarihleri bana uygun ama almanya'ya girişim yok.

vizeyi nereden almam uygun olur? ben italya diye düşündüm en az 6 ay verirler diye.

Çok uzun kalmayacaksanız neden norveç riskli oluyor? Bence giriş yapacağınız ülkeden alın. 6 aylık veya 1 aydan uzun schengeniniz oldu mu hiç evetse nereden?

  • jimjim  (11.09.22 20:50:38)
yes, italya

  • duyurukullanıcısı  (11.09.22 23:21:06)
En uzun kalacağınız yerden almalısınız. Seyahat planında en uzun kalacağınızı belirttiğiniz yerden almıyorsanız eğer, başvurunuzu buradan yapamazsınız diyebilirler. Bunu deneyimleyen arkadaşlarım oldu.

  • but that was just a dream  (12.09.22 06:31:04)
Daha gecenlerde bi arkadasim avusturyadan aldi.
Iki seyahatinden de bahsetti, ucak biletlerini vs koydu. avusturyada daha uzun kalacakti. Adamlar ikinci seyahatin tarihinin bir gun oncesinde vizeyi bitirmisler. Tam bir ….

Neyse, her sonuca hazirlikli olun.
  • kuehles blondes  (12.09.22 10:01:49)