[]

video kaydını google drive'a yüklemek

Elimde 12 GB'lık bir video var. Yüksek görüntü kaliteli vs. Bunu google drive'a yükleyip, linkini aile üyeleriyle paylaşmak istedim ancak ilk üç video yüklenmiş olmasına rağmen açılmadı. Ardından bu üç videoyu silip tekrar yüklemek istedim. bu sefer de depolama alanı satın alın uyarısı geliyor.

video kalitesini kaybetmeden videoyu internete yükleyebileceğim başka bir platform var mı? ya da bu yüklemeyi nasıl gerçekleştirebilirim?

aile üyeleriyle paylaşacağım için, sadece linke sahip olanlar ulaşabilsin istiyorum.

teşekkürler şimdiden :)

 
Youtube


  • fatalsoul  (11.09.22 14:23:13) 
youtube + 1, liste dışı yaparsınız. sadece linki olanlar girer


  • aman üstüme geliyorlar  (11.09.22 14:25:34) 
Youtube'a da yüklesen yükler yüklemez oynatmaz. Videonun işlenmesi zaman alıyor. Google Drive'da yazmıyordur belki ama Youtube'da yazar ne kadar zamanda işleneceğini.

Google Drive'da depolama alanı satın alın uyarısını da o sildiğin 3 videoyu Silinenler gibi bir klasör varsa oraya attığı içindir. Tamamen silinmemiş yani.

Bir başka seçenek Microsoft OneDrive. Oraya yükleyince oynatıyor. Kesin bilgi.
  • himmet dayi  (11.09.22 14:53:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.