[]

BluTV'de ne izliyorsunuz?

Çıplak dizisini bitirdim, ondan başka da izleyecek bir şey bulamadım (Behzat Ç. olabilir belki). Game of Thrones falan var ama onu zaten izlemiştim. İzlemeye değer belgesel, dizi, film öneriniz var mı?




 
devils, the allegation fena değildi. şu sıralar perpetual grace diye bir diziye başladım, o da güzel görünüyor. başka hbo dizileri de vardı bu arada, six feet under ve sopranos gibi.


  • xiduyuru  (11.09.22 01:13:38) 
Masum’u izlemiştim. Başka da kayda değer bir şey yok gibi. (Kendi ürettiği içerikler için söylüyorum)


  • ruhen hastayim ben  (11.09.22 02:00:06) 
The Investigation


  • heritage  (11.09.22 09:52:33) 
Ben yerli yapımları seviyorum. pek objektif olmayabilirim o yüzden ama.

şunların daha ön plana çıktığını söyleyebilirim kendi açımdan.

bozkır- polisiye
7yüz - her bölüm farklı konuyu işliyor (black mirror soslu gibi düşünün ama teknolojik değil)
yeşilçam - dönem dizisi severseniz
pavyon -belgesel- özellikle ilk sezodan 1.2. 5. bölümler
140 journosun blutvye özel çektiği belgeseller var
saygı - behzat ç karakterlerinden ercüment çözerin evreni.
  • aman üstüme geliyorlar  (11.09.22 14:31:49) 
140journos SIKISMISLIK belgeseli güzeldi


  • kreatin  (11.09.22 15:36:00) 
The handmaids tale


  • physcos physcos  (12.09.22 00:12:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.