[]

Sadece WhatsApp ve wifi olan telefon var mı?

Telefonda günde 8-9 saat vakit geçiriyorum, düşük seviye bir telefon arıyorum. Wifi destekleyen ve WhatsApp açan bir telefon lazım başka bir şeye ihtiyacım yok gibi. Böyle bir telefon var mı ?
 
sadece bu iki özelliğin olduğu bir telefon olduğunu zannetmiyorum. en ucuz akıllı telefonu alabilirsiniz bu dediğiniz iki özelliği karşılar. girin bir alışveriş sitesine en ucuzdan sıralatın ilk karşınıza çıkanı alın.


  • ilgeru  (10.09.22 10:11:19) 
eski bir telefon al zaten appleri desteklemeyeceği için bunlar çalışacaktır.


  • duyurukullanıcısı  (10.09.22 10:14:17) 
blackberry z10 en son o durumdaydı, whatsapp hala destekliyor mu bilmiyorum öz blackberryos kullanan son telefondu, temizini bulursan kullanımı keyifli bir telefon ve fiyatı da epey uygundur diye tahmin ediyorum.


  • sipsiyah  (10.09.22 17:28:26) 
çok eski / kötü bi telefon alırsan whatsappta takılmalar yaşayabilirsin. veya o android versiyonunu desteklemiyor da olabilir. o nedenle incelemelere bakıp öyle al bence.


  • curious mind  (10.09.22 21:00:54) 
watsap için Gereken Android sürümü 4.1 ve sonrası.
android 4.1 yayınlanma tarihin 9 temmuz 2012
android 5.0 yayınlanma tarihi 4 kasım 2014
birkaç sene içindeki watsap güncellemelerini de kaldırabilmesini düşünürsen en son bu güncellemeleri alan bir telefon işini görür
  • comp  (10.09.22 22:06:35) 
+
başka uygulamaları bloklayan uygulamalar var.
bloklamayı kaldırmak için para ödemen gerekiyor
  • comp  (11.09.22 10:15:15 ~ 10:15:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.