[]

yeni sosyal konut projesi hakkında 2 soru

1- en az 1 sene başvuru yapılacak şehirde ikametgah etmiş olma şartı var. bu başvurular yaklaşık ne zaman başlayabilir? yakında başlarsa maalesef başvurma şansım olmayacak bu durumda arkadaşım üzerinden başvurup daha sonra ödemeler başladığında kendi üstüme alabilme şansım olur mu? (hadi çıktı kura falan diyelim yani)

2- şu an da resmiyette bir gelirim ve işim görünmüyor ancak hem teminatı hem taksitleri ödeyebileceğim bu kuranın bana çıkmasını engelleyebilecek bişey mi?

illaki daha önce bunlara çok defa girmiş kazanmış-kaybetmiş kişiler vardır, genel olarak bilgim olması açısından soruyorum

 
bu yeni kampanyanın detayları daha açıklanmadı ki. 1.in olmayacağı kesin ama 2. nin detaylarını yakında görürüz.


  • roket adam  (10.09.22 01:26:43) 
yok evet ama klasik toki kampanyası işte, fiyatlar kontenjanlar falan değişken olacak sadece


  • avatar is back  (10.09.22 02:04:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.