[]

Haftaiçi sabah 10daki uçak için kaçta çıkmak lazım kadıköyden

İstanbul havalimnaına gidilecek taksiyle. Uçuş yurtdışı uçuşu
 
5


  • summer timetable  (09.09.22 19:29:37) 
Ingiltere ucusla vs gibi 3.kademe guvenlik kontrolu yoksa saat 0700 gibi havalimaninda olurdum Ben olsam. Yogun trafigin basladigi saate denk ama sehir ici trafikte cikinca sorun yok yolda. 1 saat de yola ekleyip 0530-0600da cikardim yola.

Her ihtimale karsi taksiyi arayip onlara da sorardim ama.
  • parcxerox  (09.09.22 21:59:50) 
Bu hafta okullar açılıyor, ilk hafta aşırı yoğun olur trafik. Hele ki uçuşunuz pazartesi ise aman aman, geceden gidip kalın desem komik olmaz.

Bence avrupa yakasına gidebildiğiniz kadar raylı sistemle gidin, marmaray kullanın mesela, sonra taksiye binersiniz.

Çok mu valiz olacak?
  • John Bloor  (10.09.22 11:01:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.