garanti hesabımda para eksiliyor

bir bakıyorum x+10 liram var ertesi gün bir bakıyorum x liram kalmış.

hareketlerde bir şey yok aldığım bir şey yok. toplam paranı gösteriyorya oradan bahsediyorum.

hisse senedi, fon, dolar falan ne ararsan var ama o kadar yani 10'luk oynamaz ya

hergün ss almaya başladım artık.

garantide bu kayıtlar var mı? şu tarihte şu kadar birikiminiz vardı vs diye.

dolar ve hisse senedi varsa aşırı normal.

bunların miktarına-anlık değerlerine göre o parayı anlık hesaplar. hele doların fiyatı mesai içi-dışı çok değişiyor.
  • jelly bear  (09.09.22 19:46:05 ~ 19:46:35)
Toplam para kısmında döviz, altın senet vs. varsa oynar evet. Iş Bankası falan da öyle.

  • uvcray  (09.09.22 23:37:04)
Toplam varlığa bakma, yatırım varsa eğer.

Atıyorum;

25.000 TL
12.000 $
15.000 €
120 gr altın

vs varsa hesaplarında, bunların miktarları her gün aynı olsa bile toplam tutar iniş çıkıştan değişecektir.

Hatta mesai saati ile mesai saati dışındaki makastan dolayı çok fazla oynamalar olur.

Hesaplarındaki TL ve döviz, altın ve hisseler aynen duruyorsa sıkıntı yok. Durur zaten nereye gidecek?
  • John Bloor  (10.09.22 11:07:18)