[]

Ist - Kavala ulaşım ve tavsiye?

Selamlar, 15 Eylül'de Istanbul'dan Kavala'ya gitmeyi planlıyoruz. Metro, Alpar ve Arda tur var. Metro'ya pek güvenemiyorum, Alpar tur nasıldır?
Daha önce otobüs ile giden oldu mu? Sınırda çok sıra oluyor mu?

Ek olarak Kavala - Halkidiki planımız var, yeme-içme, gezip, görme konusunda da tavsiye olursa sevinirim.

Teşekkürler :)

 
Osmanlı mahallesine çıkan dar yolda solda kafelerin yanında kavala kurabiyecisi var. Ya da şöyle tarif edeyim, o yolun sonunda Kavalalı Mehmet Ali Paşa'nın evi ve ufak bir meydan kılıklı yer var. Ordan geri dönerken 200-300 mt sonra sağda kafelerin yanında kalıyor. Kavala'da yediğim en iyi kurabiye ordaydı.


  • duster  (09.09.22 10:44:08) 
Özikizler diye bi firmayla döndüm Ağustos sonunda Kavala dan. Daha önce de Alpar turla gitmiştim. İkisi de fena değildi, otobüs sonuçta.

Pasaport kontrolde yaklaşık 20 dakika bekledik sonuçta tüm otobüs geçiş yapıyor

Halkidiki acayip güzel bi yermiş. Bizde araba yoktu o yüzden Halkidiki selanik sonra Kavala yapmak gerekti. TC Ege ailenizle kıyaslayınca Halkidiki acayip uygundu, Neos Marmaras da kaldık, bayıldık, aracımız olmadığı için çok gezemedik ama dediğim gibi. Cennet gibi yer, canım Yunan :-)
  • euteamo  (09.09.22 11:16:56) 
halkidikiye giderseniz posidi cape e gidin mutlaka


  • karsiyakaliyiz  (09.09.22 17:11:38) 
Yapabiliyorsanız arabalı ulaşımı tercih edin. Otobüs bazen eziyet olabiliyor. Bir kişinin bagajında sorun çıksa beş saat herkes beklemek durumunda kalıyor.

Kavala balaouro restoranda hamdi abiyi bulun:) iyi gezmeler.
  • wild honey suckle  (09.09.22 17:57:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.